Esi jau rītdien gatava iekarot sirdis un pasaules iespējas!

Šis viss Tev būs ieguldījums visam mūžam! Neviens nepiedzimst ideāls vai nevainojams. Tas ir darbs ar sevi un izaugsme visa mūža garumā. Bet, konkrēti izejot šo lekciju kopu, Tev būs iespēja iepazīties ar jaunu perspektīvu un saredzēt skaidras iespējas uz uzvarām pār savu nepārliecību, kautrīgumu, nezināšanu un stresaino darbu vai toksiskajām attiecībām. Šīs nav brīnumtabletītes, bet tas ir palīdzējis mēneša laikā pacelt sevi jaunā līmenī.

Lekcijās Tevi sagaida

Katru reizi, kā izlasīsi izdales materiālu, noskatīsies videolekciju, Tev būs iespēja aizpildīt paštestu. Šis tests Tev dos iespēju izprast tēmas nianses un padziļinātāk absorbēt informāciju. Katra jaunā lekcija atverama tikai tad, kad esi izgājusi secību iepriekšējai lekcijai. Neskrien, uzspēsi iziet visu.

  1. Ieskats par programmu ''Pašprezentācijas Kanoni''

  2. Ieskats par izdali.

  1. Izdales materiāls, čekliste, mājas darbs

  2. Prezentablas stājas pamatnoteikumi

  3. Pašpārbaude prezentablas stājas pamatnoteikumos

  4. Atgriezeniskā saite

  1. Izdales materiāls, mājas darbs

  2. Statusi

  3. Pašpārbaude par Statusiem un to apzināšanos

  1. Izdales materiāls, čekliste, mājas darbs

  2. Neverbālā komunikācija

  3. Neverbālā valoda 2. daļa

  4. Neverbālā valoda 3. daļa

  5. Pašpārbaude par Neverbālo valodu

  1. Izdales materiāls, mājas darbs

  2. Komunikācija

  3. Vārdi, kuru dēļ uz Tevi atskatīsies.

  4. Pašpārbaude Komunikācijā

  1. izdales materiāls, mājas darbs

  2. Konfliktu komunikācija

  3. Paštests Konfliktu komunikācijā

Lekcijas kopa

 • 45 nodarbības
 • 9 stundu video satura
 • Sākumā iepazīsties ar izdales materiālu
 • Noskaties Videolekciju
 • Aizpildi testu

Atsauksmes

“Ļoti patika Lekcijas. Nesen nopirku vienu kursu. Biju ļoti vīlusies, tajā nebija pat trešā daļa no tā kas šeit! Paldies! Man nav ieteikumu, jo vadītāja pati ir pašprezentācijas ikona. Ļoti solīda, gan runā, gan skatā! Vieni no labākajiem kursiem uz kādiem esmu bijusi. Katra nodarbība ir tā vērta. ”

“Novērtēju izsniegtos uzskates materiālus. Ir tikai uzslavas un pateicība. Noorganizējiet vēl kursa turpinājumu. Paldies! Labprāt turpinātu izaugsmi.”

“Sākotnēji, piesakoties uz šo kursu, interesēja 2 tēmas, realitātē izrādījās, ka vairāk. Bija lieliski, iedvesmojoši! Lektores piemērs visu nodarbību ciklu garumā bija noderīgi. Esmu ļoti gandarīta! Ceru, ka izdosies daļēji uzzināto ieviest ikdienā. Lai izdodas celt sabiedrības gaumi un smalkumu! Paldies! ”

“Iesaku ikvienam. Paldies par sniegtajām zināšanām un pieredzi.”

“Bija patīkami klausīties un lektores vizuālais tēls vienmēr iedvesmoja ieviest savā garderobē ko jaunu un neikdienišķu. Bija ļoti saprotoši izklāstītas tēmas. Katru lekciju vēru vaļā ar interesi un prieku. ”

“Pasniegšanas metode bija augstā līmenī. Lektore mums bija pati labākā, sirsnīgs cilvēks. Visas nedēļas ko pavadīju šeit, bija ļoti interesantas. ”

“Pasniegšanas metode bija lieliska. Paldies par lekcijām! Bija interesanti un vērtīgi! ”

“Labi pasniegts. Interesanta personība, labi piemēri. Kurs pats par sevi ļoti interesants. Ļoti patika galda etiķete. ”

“Ļoti interesanti pasniegta informācija, tikai diemžēl, ikdienā daudzas lietas nav īstenojamas, jo lielākā daļa sabiedrības nezin šādu etiķeti. Ļoti labi izstrādāds lekciju plāns. Ļoti labi, ka var noskatīties un noklausīties arī video lekcijas. Jauki, ka ir cilvēki, kas apgaismo vismaz kādu sabiedrības daļu par etiķeti, kultūru, uzvedību. Es iesaku turpināt uzsākto kursu- izglītoties pašai un izglītot sabiedrību. Paldies par jauko, interesanto un daudzpusīgo lekcijas ciklu. ”

“Ļoti patika lektores pašpārliecība un pozitīvā emocija. Paldies! Lekciju cikls bija interesants un vērtīgs. Priecājos, ka varēju atsvaidzināt savas zināšanas etiķetes pamatlietās. Paldies lektorei par šo svarīgo tēmu aktualizēšanu. Liels paldies par iegūtām zināšanām un labo lietu atgādināšanu. Patīkamas lekcijas. Paldies, viss bija labi organizēts, ļoti patika, labprāt turpinātu vēl. ”

Šīs zināšanas maksās 1.92 EUR dienā!

Es apsolu, Tu sāksi skatīties uz sevi un savu dzīvi pilnīgi citādāk jau tuvāko dienu laikā.

Izmaini savu dzīvi jau tagad!

Iemesli un jautājumi

 • Kas Tevi attur?

  Summa? Es zinu, sākumā var likties neiespējami atļauties, taču paskaties uz šo citādāk! Tavi ikmēnešu mazie pirkumi, našķi un iespējams pat televīzijas kanālu iegāde ir reizēm lielākie brīvā laika tēriņi.

 • Kāpēc Tev to vajag?

  Ne velti Tu esi šajā lapā! Tava iekšējā balss un tieksme saka priekšā, ko Tu patiesībā vēlies. Visbiežāk mūsu racionālā domāšana ir zelta vērta, bet ja Tu tagad mulsti, tad iespējams, tevī iracionālis mostās.

 • Kam Tu dod priekšroku?

  Vai Tu vēlies pelnīt vairāk? Varbūt Tu vēlies satikt savu īsto un vienīgo? Bet iespējams Tev tas viss ir vajadzīgs, bet nezini kā sasniegt to visu? Lekcijās ir dota bāze jeb vidutājs ar kuras palīdzību, jau mēneša laikā varēsi atrast savu virzienu.

Pirms iegādājies, pārliecinies, ka Tev ir vismaz stunda laika dienā, lai pilnvērtīgi veltītu savai izaugsmei.